Vakantiewoning - Het Buitenhof villa 51
Waddeneilanden • Texel • De Koog
Vakantiewoning - Het Buitenhof villa 51 - Waddeneilanden
Vakantiewoning - Het Buitenhof villa 51 - Waddeneilanden
Luxe 6–persoons villa's 51, 57 en 61 op Texel met totaaloppervlakte van 125m2. Op loopafstand van strand, supermarkt, restaurant, zwemparadijs en het dorp.
Geniet van de natuur in deze luxe 6 personen villa op Texel. Villapark Het Buitenhof is omgeven door weilanden en ligt nabij het bos. Op deze plek hoort u de vogels fluiten, ziet u de konijnen en hazen over het veld rennen en de paarden in de wei spelen. Deze villa voor 6 personen is uitermate geschikt om volledig tot rust te komen in de adembenemede Texelse natuur.
Benedenverdieping met volledig ingerichte keuken
Op de benedenverdieping vindt u alles wat u nodig heeft tijdens uw verblijf in deze luxe 6 personen villa op Texel. De begane grond heeft een oppervlakte van 70m2. De gehele verdieping heeft plavuizen en vloerverwarming. In de hal van de villa vindt u het eerste toilet. De sfeervol ingerichte woonkamer heeft een openhaard (gas), digitale Smart TV, Sonos Beam en DVD/CD speler voor uw entertainment.
De villa heeft een prachtige volledig ingerichte keuken waar u heerlijke maatlijden klaar kunt maken. In de keuken vindt u onder andere een grillbakoven, magnetron, koelkast met vriesvakje, afwasmachine, koffiezetter, Dolce Gusto koffiemachine, broodrooster, citruspers, staafmixer en waterkoker. Wilt u tijdens uw verblijf liever niet koken? Bezoek dan één van de gezellige restaurants in de het dorp die slechts op 1,1 kilometer afstand van de villa ligt.
Beneden vindt u bovendien een slaapkamer met 2x 1-persoons boxspringbedden, flatscreen TV en een kluisje waar u uw waardevolle eigendommen veilig kunt opbergen. De aangrenzende badkamer heeft een whirlpool, separate douche, badkamermeubel en föhn. De berging met wasmachine, wasdroger, strijkbout en strijkplank is buitenom bereikbaar.
Bovenverdieping met ruime slaapkamers
Op de bovenverdieping van de villa vindt u twee ruime slaapkamers met 2x 1-persoons boxspringbedden. De slaapkamers zijn uitgerust met PVC vloerbedekking en hebben beide een flatscreen TV. Op deze verdieping kunt u heerlijk tot rust komen en genieten van wellness. Er is een slaapkamer met balkon en zonnebank. De badkamer heeft een tweepersoons stoomcabine/douche, 2e toilet, badkamermeubel en föhn. Verder is er een kinderkamer met een houten kinderbed en een 2 personen Finse sauna waar u gebruik van kunt maken.
De bedden zijn voorzien van dekbedden. Het huren van linnengoed is verplicht. Voor het kinderbed dient u zelf het linnengoed mee te nemen.
Het Buitenhof is ideaal om volledig tot rust te komen
De villa heeft centrale verwarming en vloerverwarming op de benedenverdieping. Alle villa’s hebben dezelfde inrichting. Voor de kleintjes is er een kinderstoel, kinderbed en traphekje aanwezig. Op het park is er voor de kinderen een kleine speelgelegenheid en een trampoline. De villa is omgeven door twee terrassen, waarvan een op het zuiden, met tuinmeubilair en parasol. Iedere villa heeft twee parkeerplaatsen. Bovendien hebben de villa's een eigen Wi-Fi glasvezel verbinding (100/100 Mbps). Deze draadloze internetverbinding kunt u gratis gebruiken. Op de centrale parkeerplaats zijn er 2 oplaadpunten voor elektrische auto's van elk (22kw).
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 6 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: Mienterglop 51-71
Faciliteiten
- Huisdieren toegestaan
tot
€ 1646,=
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
Vrij Op aanvraag Bezet WisseldagGastenboek
Locatie
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was?
Andere websitebezoekers die in Het Buitenhof villa 51 geïntresseerd zijn, bekeken ook: